Тепловізорне обстеження

Метод тепловізорного обстеження - зйомка об'єкта (будівлі, споруди, їх елементів або елементів систем інженерного забезпечення) в інфрачервоних променях. Методика проведення та розшифровка тепловізорніх фотографій визначена ГОСТ 26629-85 «МЕТОД ТЕПЛОВІЗОРHОГО KОHТРОЛЯ KАЧЕСТВА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ KОHСТРУKЦІЙ».

Тепловізорне обстеження объектов - є еффектіним способом виявлення дефектів на ранній стадії, скорочення витрат на технічне обстеження та виявлення дефекту. Ми використовуємо тепловізорне обстеження, як один з елементівенергетичного аудиту..

Тепловізорна діагностика котелень та теплових станцій дозволить виявити витоки тепла, дефекти і завмер температур у будь-якій точці зображення і отримати термограми обладнання та трубопроводів; визначити дефекти цегляної кладки і футерування котлів; провести моніторинг, тестування і налагодження режимів горіння котлів, печей та іншого обладнання.

Приклади тепловізорних обстежень та результатів їх розшифровок:

Тепловизорне обследование

Тепловізорне обстеження для інспекційної перевірки якості будівельно-монтажних робіт

При виконанні тепловізорніх обстежень компанія отримала певний досвід застосування тепловізора для інспекційної перевірки якості будівельно-монтажних робіт. Цей досвід стосується якості монтажу:

  • Метало-пластикових вікон і дверей;
  • Теплової ізоляції / утеплення огороджувальних конструкцій;
  • «Теплих» підлог / систем обігріву підлог;
  • Інших елементів будівель і споруд, виконаних за сучасними технологіями.

Детальніше >>

teplovizor

 

Діагностування електричних мереж

Спільно з електротехнічної лабораторії комунального підприємства «Міські електромережі» м. Кузнецовськ проведена тепловізорная зйомка елементів електричних мереж з метою отримання досвіду з технічного діагностування електричних мереж.

Детальніше >>

Тепловизионное обследование

Обертова піч на одному з підприємств будівельної індустрії в м. Вінниця. При температурі зйомки близько 0 оС, питома тепловий потік з поверхні обертової печі з температурою 255 оС складає 4190 Вт (3600 ккал / год) при діаметрі печі 2,5 м і довжині зони з температурою 255 оС 6,2 м, втрати тепла в навколишнє середовище складають 204 кВт (175 200 ккал / год). При к.к.д пальника 87% за годину втрачається 25 н.м3 природного газу.

Тепловизионное обследование

Ввідно-розподільний пристрій котельні одного з бюджетних установ Рівненської області. Виявлено явище «перекоси фаз». Фаза «А» перевантажена, її температура проводи +60 оС, при температурі проводів фаз «В» і «С» відповідно 53 і 50 оС. Перевантаження фази «А» може викликати вихід з ладу фазного запобіжника, або комутуючого пристрою.