Послуги

Енергетичний аудит

Енергетичний аудит - це комплексне енергетичне обстеження підприємства, що включає: збір вихідних даних, складання балансів споживання та розподілу енергії, аналізу фінансової та технічної інформації, виявлення нераціональних втрат, розробку енергозберігаючих заходів, видачі рекомендацій і визначення ефекту від їх впровадження.

Детальніше >>

Тепловізійної обстеження

Метод тепловізорного обстеження - зйомка об'єкта (будівлі, споруди, їх елементів або елементів систем інженерного забезпечення) в інфрачервоних променях. Методика проведення та розшифровка тепловізорніх фотографій визначена ГОСТ 26629-85 «МЕТОД ТЕПЛОВІЗІОHHОГО KОHТРОЛЯ KАЧЕСТВА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ KОHСТРУKЦІЙ».

Детальніше >>

Розробка технічних рішень

Технічні рішення, що розробляються компанією "БТС-Інжиніринг", спрямовані на зниження матеріальних і енергетичних витрат, покращення технологічних показників підприємств харчової промисловості, збільшення продуктивності і, відповідно, на підвищення ефективності виробництва.

Детальніше >>

Проектування

Наявність кваліфікованого персоналу дозволяє нам пропонувати послуги з проектування:

  • сучасних котелень на різних видах палива з повним циклом автоматизації;
  • автоматизованих ЦТУ та ІТП з погодозалежним регулюванням відпустки тепла;
  • систем інженерного забезпечення (водопостачання, опалення, вентиляція, каналізація, газопостачання) без яких неможливо уявити повноцінного сучасного життя;
  • проектування виробництв, заснованих на технологіях бродіння, з циклом повної переробки продукту;
  • системи автоматики технологічних процесів; автоматизація систем опалення та вентиляції, генерації тепла;
  • системи автоматичного контролю та управління обладнанням, технологічними циклами і, в цілому, підприємствами.

Детальніше >>

Постачання обладнання і комплектація

Завдяки співпраці з багатьма європейськими виробниками у нас є можливість постачання обладнання.

Детальніше >>

Монтажні роботи

Монтажний відділ нашої компаній проводить монтаж обладнання, що постачається, його гарантійне та сервісне обслуговування. Спектр наших заказчиков весьма разнообразен – это государственные учреждения, коммерческие структуры и индивидуальные заказчики. Спектр наших замовників досить різноманітний - це державні установи, комерційні структури та індивідуальні замовники.

Детальніше >>

Пуско - налагоджувальні роботи

По завершенню будівельно-монтажних робіт, виконуються пуско-налагоджувальні роботи, метою яких є налагодження встановленого активного устаткування, а також перевірка готовності функціонування системи в цілому. Проведение пуско-наладочных работ позволяет своевременно, до сдачи объекта в эксплуатацию, выявить и устранить возможные несоответствия. Проведення пуско-налагоджувальних робіт дозволяє вчасно, до здачі об'єкта в експлуатацію, виявити і усунути можливі невідповідності.

Детальніше >>