Партнери

ДП «БТС-Інжиніринг»має договори про партнерство і співробітництво з рядом відомих і шанованих на українському та міжнародному ринку організацій:

ТОВ "Ріверст" (Україна)

Ми маємо більш ніж десятирічний досвід роботи в різних галузях промисловості з обладнанням для виробництв, де необхідна довговічність і надійність (спиртова, харчова, нафтохімічна, металургійна промисловість, водопідготовка та теплоенергетика)

  Ми пропонуємо насосне устаткування:
 • відцентрові насоси (горизонтальні, вертикальні);
 • "In-line" насоси для систем опалення та водопостачання;
 • глибинні насоси;
 • фекальні насоси;
 • насоси-дозатори (мембранні, плунжерні);
 • хімічні насоси (поліпропілен, тефлон, нержавіюча сталь);
 • пневматичні насоси (можуть використовуватися на вибухонебезпечних виробництвах).

SP-Teploobmen (Україна)

Спіральні теплообмінники використовуються в спиртовій, харчової, фармацевтичної, нафтової, хімічної, ЖКГ та інших галузях промисловості, де потрібна високоефективний теплообмін. На спиртових підприємствах використання спіральних теплообмінників дозволяє різко знизити обсяги споживаної води.

  Переваги спіральних теплообмінників:
 • високий коефіцієнт теплообміну;
 • надійна конструкція;
 • мала займана площа;
 • можливість самоочищення;
 • легкість обслуговування.

Торцеві ущільнення (Україна)

Торцеве ущільнення - найпрогресивніше і ефективне ущільнююче пристрій обертових валів насосів. Торцеві ущільнення повністю запобігають витік перекачуваних рідин, виключаються серйозні аварії.

Повсюдний перехід в конструкції відцентрових насосів від сальникові набивки до компактних торцевих ущільнень дозволив підвищити ККД насосів, а використання гідравлічних п'ят здатне забезпечити мінімальний розбіг ротора в осьовому напрямку. Якісне торцеве ущільнення дає помітне зниження рівня енергоспоживання насосних установок і комплексів.


ETATRON D.S. (Італія)

ТОВ "Етатрон-УКРАЇНА" є представником в Україні італійського заводу-виробника дозуючої техніки ETATRON DS За роки роботи на ринку України компанія завоювала хороші позиції і добрі відгуки своїх клієнтів і замовників.

Компанія пропонує обладнання зі складів в м. Рівному, на яких завжди є в наявності основні серії насосів-дозаторів, контролерів, датчиків, електродів і різних аксесуарів.

Італійський завод ETATRON D.S. - Провідний виробник дозуючої техніки і систем: мембранних дозуючих насосів, насосів-дозаторів, промислових хімічних дозуючих насосів, автоматичних систем дозування та контролю.


DEBEM (Італія)

Хімічні насоси призначені для перекачування різних агресивних рідин, тому основними областями їх застосування є хімічна і нафтохімічна промисловість (перекачування кислот, лугів, нафтопродуктів), лакофарбова (фарби, лаки, розчинники та ін) і харчова промисловість (перекачування патоки та ін.)


Viessmann (Німеччина)

Промислова група "Viessmann" - найбільший виробник систем опалення світового рівня (котли, водонагрівачі, автоматика управління).

Виробнича програма включає в себе широкий діапазон котельного опалювального обладнання потужністю від 1,5 кВт до 19 400 кВт. У неї входять: опалювальні котли Viessmann підлогового і настінного типу, котли Viessmann що працюють на газі, котли що працюють на рідкому паливі, і використовують низькотемпературний і конденсатний тип пристрою. Цей асортимент компанії Viessmann розширено енергетичними системами, що працюють на поновлюваних джерелах енергії, таких як: теплові насоси, системи на сонячних батареях, опалювальні котли на деревних гранулах і т.д.


Danfoss (Данія)

Данфосс - один з найбільших промислових концернів в Данії. Група Данфосс є глобальним лідером у розробці, виробництві систем регулювання та обліку.

Бізнес концерну Данфосс зосереджений на трьох головних напрямках, де Данфосс займає лідируючі позиції на ринку:

 • теплова автоматика;
 • холодильне обладнання;
 • привідна техніка.


WILO (Німеччина)

Компанія WILO SE є одним з провідних виробників насосів і установок для опалення, кондиціонування, вентиляції, водопостачання та водовідведення.

Насоси провідної німецької фірми Wilo з'явилися вперше на ринку України в 1993 році.


Колві (Україна)

Корпорація «Колві» являє собою систему виробництва, реалізації, сервісного обслуговування теплотехнічного та газового обладнання з мінімальними витратами і максимальною ефективністю.

Всі котли комплектуються сучасними пальники європейських виробників, газорегуляторні і газорозподільні установки оснащені газовим обладнанням компанії "Tartarini" (Італія).

Більше 220 типів котлів, серед яких парапетні, настінні, підлогові котли, модульні, блочно-транспортабельні котельні, побутові та промислові газорозподільні пункти, газорозподільні станції. Єдина в Україні, серед виробників, науково-дослідна база, що включає сертифіковану лабораторію з розробки і випробування котельного обладнання.


Анкор-Теплоенерго (Україна)

Компанія «Анкор-Теплоенерго» - найбільший український виробник пластинчастих теплообмінників та обладнання на їх базі.


Теплотех (Україна)

Компанія "Теплотех" - офіційний представник компанії Max Weishaupt GmbH в Україні.

Пальник weishaupt - це надійна і добре виконана за формою конструкція з великим терміном служби.

Випробувані матеріали, серійний випуск і багаторівневий контроль гарантують європейську якість. Завдяки високому ККД пальників weishaupt, теплова енергія палива використовується повністю, що значно знижує витрати на паливо.


СЕМПАЛ (Україна)

Компанія "Семпал" розробляє і виробляє високоточні ультразвукові лічильники витрати води та тепла СВТУ-10М, а також регулятори температури, теплолічильники, водолічильники і додаткове супутнє обладнання.

Володіючи високою надійністю, теплолічильники та водолічильники виробництва компанії "Семпал" з 1994 року успішно експлуатуються в більш ніж 200 містах на самих різних об'єктах - від житлових будинків, шкіл і лікарень до великих промислових підприємств, котелень і ТЕЦ.